Pre školy

Detské vzdelávacie animačné a zážitkové programy realizujeme z jedného vážneho dôvodu – lebo milujeme deti! Oni, ich spokojnosť a spokojnosť všetkých zainteresovaných sú u nás na prvom mieste.

Najdôležitejšou časťou v celom procese je však program – ten je vždy starostlivo pripravený vopred a jeho časti sú vždy odskúšané a inovované. Každý program je vždy jedinečný skvost. Nikdy v ňom nechýbajú jedinečné témy, netradičné pomôcky, plné priehrštia materiálu, ktoré deti intenzívne využívajú. Tým rozhodujúcim elementom sú však naši animátori – mladí, akční, vždy usmievaví a nadšení ľudia, ktorí sa medzi sebou predháňajú v tom, kto na ktorý projekt pôjde.


Pre školy nám bude potešením pripraviť a zrealizovať animačné i vzdelávacie programy na školách v prírode, adaptačných i branných kurzoch, netradičných outdoorových programoch či projektoch na umelej lezeckej stene (tieto iba v Banskej Bystrici). Našou špecialitou je príprava survivalových škôl v prírode. V týchto programoch máme niekoľkoročné skúsenosti a množstvo spokojných detí i zariadení. Aktívne spolupracujeme s niekoľkými strediskami, v ktorých pre vás vieme na požiadanie pripraviť požadovaný projekt. Vieme samozrejme taktiež za školou vycestovať do ňou vybraného zariadenia.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, budeme sa tešiť na spoločné nezabudnuteľné dni.

Pozrite si krátke video z nami realizovaného projektu Príroda pre deti:

 

© 2015 OUTDOOR INSTITUTE