Netradičný branný kurz

 

Časy hádzania granátov a behania s plynovou maskou sú už dnes našťastie za nami. Omnoho dôležitejšie v dnešnej dobe nie je vzájomné porovnávanie sa a súťaživosť, ale spolupráca. A presne na tomto modeli stojí náš program moderného atraktívneho branného kurzu, ktorého sa bude chcieť zúčastniť každý žiak. Jeho cieľom je ozvláštniť klasický branný kurz, umožniť deťom zabaviť sa a lepšie sa spoznať so svojim triednym kolektívom a ukázať im možnosti zaujímavých a zmysluplných aktivít v prírode.


Spolu s našimi animátormi zažijete kurz plný kreatívnych úloh, zábavy, no hlavne sa mnohému priučíte. Budete pracovať v tímoch, v ktorých k úspešnému zvládnutiu jednotlivých aktivít bude potrebné zapojenie každého člena. Naše Maxi-lyže, You-Trubka, praky i lietajúce taniere a mnohé ďalšie sa vás už nevedia dočkať. Príďte s nami zažiť neopakovateľný deň, o ktorom budete v škole ešte dlho rozprávať.

Špecifiká:
Program počas netradičného branného kurzu prebieha na vybranom mieste v prírode počas školského vyučovania. Dĺžka trvania programu je aj s presunom cca 4 hodiny. Na 15 detí pripadá 1 animátor.

V cene je zahrnuté:
- originálny program
- pomôcky
- diplom pre každého účastníka.

 

© 2015 OUTDOOR INSTITUTE STAGEMAN