Denné letné tábory 2019

PIATY ELEMENT 

nadupaný denný letný tábor v Banskej Bystrici

Denný tábor, kde zábava, smiech a zážitky sú samozrejmosťou a k tomu ako pridaná hodnota pre vaše deti je poznávanie okolia Banskej Bystrice a rôznych zaujímavostí. Ak sa zamýšľate nad tým, kam dať svoje dieťa počas tohto leta, tak už nemusíte! Osvedčenou voľbou sú naše denné dochádzkové tábory, ktoré pripravujeme podľa motta VIDITEĽNE INAK v Banskej Bystrici už 7 rokov! Pre leto 2019 sme pre vaše ratolesti opäť pripravili obľúbený koncept s inšpiratívnou tematikou - PIATY ELEMENT. O vaše dieťa bude postarané ako v bavlnke, čo zabezpečia naši úžasní animátori. Deti sa k nám opakovane vracajú každý rok, preto aj program prispôsobujeme tak, aby sa zaručene nikto nenudil! ;)

 

Základné informácie:
1. Tábor je určený pre deti vo veku od 7 do 13 rokov podľa uvedených termínov.

2. Tábor je putovný - takmer každý deň sa budeme nachádzať na inom mieste podľa stanoveného harmonogramu (aj mimo Banskej Bystrice). Ten budú mať k dispozícii rodičia prihlásených detí. Program sa môže upravovať na základe aktuálneho počasia, hlavná myšlienka ale bude zachovaná.

3. Miestom stretnutia - ranného odovzdania i popoludňajšieho vyzdvihnutia, je parkovisko pred Domom kultúry na Námestí slobody. Deti je potrebné priviezť v čase medzi 7:30 - 8:00 a vyzdvihnúť v čase medzi 16:00 - 16:30 hod, resp. podľa inštrukcií oznámených najneskôr deň vopred. Toto miesto sme vybrali preto, aby sme vám čo najviac uľahčili odovzdávku štafiet :)

4. Tábor sa bude konať LEN v nasledovných termínoch a cenách:

 

15.07.-19.07.2019 - OBSADENÝ

22.07.-26.07.2019 - POSLEDNÉ 2 MIESTA

29.07.-02.08.2019 - OBSADENÝ

05.08.-09.08.2019 - OBSADENÝ

Pre prihlásenie na denný tábor prosím vyplňte online formulár        PRIHLÁSIŤ

                 

  Cena za denný tábor je 75€/dieťa.                    

Cena je uvedená za celý týždeň (pondelok až piatok). Pri objednaní tábora pre viac detí (len súrodencov) bude objednávateľovi poskytnutá zľava 5€ z celkovej ceny. Pri účasti dieťaťa na dvoch a viac turnusoch zľava 5€/turnus.

5. V cene je zahrnuté:

  • jedinečný program (výlety a vstupy)

  • animátori

  • materiál a pomôcky

  • pitný režim

  • 5x obed (V prípade potreby zabezpečíme stravu aj pre celiatikov a iný druh špeciálneho stravovania).

6. Popis tábora a jeho obsah:

PIATY ELEMENT

Na motíve obľubeného filmu sme v okolí Banskej Bystrice našli najlepšie ukážky 5-tich elementov, cez ktoré prevedieme všetkých našich účastníkov. 

Element Zem – pocítia nielen na nohách, ale i na rukách. Prejdeme nielen krásami Zeme na povrchu, ale aj v jej hlbinách. 

Element Voda – nemôže cez leto predsa chýbať! 

Element Vzduch – aby niekto náhodou nebol ofučaný, tak sa aj pekne vyvetráme.

Element Oheň – a ešte k tomu aký chutný! .

5. element?  - si necháme ako prekvapenie :)

V prípade nepriaznivého počasia sa bude realizovať alternatívny program vo vnútorných priestoroch.

7. Prihlásením dieťaťa/detí do denného tábora organizovaného občianskym združením Outdoor Institute súhlasí rodič so všeobecnými podmienkami. Po prihlásení dieťaťa/detí Vám na uvedený e-mail zašleme podklady na zrealizovanie platby.

8. O vaše deti bude výborne postarané. Program budú pre nich zabezpečovať naši skvelí animátori, ktorí majú skúsenosti z táborov, škôl v prírode, branných či adaptačných kurzov i hotelovej a aquaparkovej animácie na Slovensku i v zahraničí.

Pre Všeobecné podmienky kliknite sem.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, kontaktujte na slavo.pacuta@stageman.sk alebo 0908 183 660.

 

© 2015 OUTDOOR INSTITUTE STAGEMAN