Náš tím

Jedna firma, jeden tím, jedna rodina. To hovorí za všetko. Každý z nás je unikátnou ingredienciou a špecialistom vo svojej oblasti, tvoriacim zložku skvelo namixovaného koktejlu. Sme profesionálni animátori s rozsiahlymi skúsenosťami z domáceho prostredia i práce pri mori. Dopĺňajú nás outdooroví zanietenci pohybujúci sa celoročne v najrozmanitejších prírodných podmienkach. Premieňať programy na skvelé zážitky i vytvárať silné učiace momenty zarývajúce sa človeku hlboko pod kožu nám pomáhajú odborníci na zážitkovú pedagogiku.  Takto vyzbrojení prinášame nové chute a vône do animácie voľného času.

Sme pravidelnými účastníkmi rôznych workshopov, seminárov i školení, pravidelne prispievame do printových i elektronických médií, sme pozývaní do rôznych televíznych i rozhlasových relácií, naše praktické publikácie a knihy sa nachádzajú v každej odbornej knižnici zariadení cestovného ruchu i vzdelávacích inštitúcií.

Základom nášho úspechu je úpenlivé počúvanie potrieb našich klientov, ktoré v spojení so starostlivou prípravou a najmä konštruktívnou kritikou a spätnou väzbou zaručuje to, že naše programy spĺňajú tie najvyššie kritériá. Každý je skvost pripravený s plnou vážnosťou tak, aby naplnil ich najvyššie očakávania.

 

© 2015 OUTDOOR INSTITUTE