O nás

V spoločnosti OUTDOOR INSTITUTE sa venujeme príprave firemných akcií, teambuildingov a teamspiritov na mieru. Tiež realizujeme voľnočasové a vzdelávacie programy pre študentov, prevažne adaptačné kurzy, KOŽAZy a školy v prírode. Keď nám ostane čas a energia, pripravujeme netradičné outdoorove podujatia pre širokú verejnosť. Z našej dielne pochádzajú už tradičné banskobystrické akcie Nox Quaerox a Nočné šifry.

Našim obľúbeným heslom je VIDITEĽNE INAK. Snažíme sa využívať tradičné pomôcky netradičným spôsobom. Vychádzame z motta zážitkovej pedagogiky - "Lepšie raz zažiť ako veľa krát počuť." Ihriskom je pre nás outdoor vo všetkých podobách. Nezáleží na tom, či ide o les alebo mesto. Rôznorodosť prostredí robí každú našu akciu originálnou.

Samozrejmosťou je pre nás individuálny prístup. Zrealizovaný event je vždy výsledkom dialógu medzi vašimi potrebami a našimi skúsenosťami. Základom, na ktorom staviame sú overené programy. Väčšinu z našich produktov sme realizovali veľa krát a v rôznych podmienkach. Vďaka tomu vám vieme poradiť, čo je pre vás v danej situácii najvhodnejšie. Podľa vašich potrieb a možností nastavíme program tak, aby ste boli čo najviac spokojní. Dobre pripravená a zrealizovaná akcia, prináša pocit dobre využitého času rovnako vám ako nám.

 

© 2015 OUTDOOR INSTITUTE